Мови

  • English
  • Українська

Пошук

Синдикація

RSS-матеріал

Відвідувачі


2017

  1. Юрій Козицький (Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 12 лютого - 19 лютого, 12 червня - 16 червня
  2. Аліна Каргол (Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 12 лютого - 24 лютого, 18 липня - 24 липня, 11 вересня - 16 вересня
  3. Робін де Регт (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 13 березня - 12 квітня, 11 червня - 6 липня
  4. Джозеф Xосе (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 13 березня - 12 квітня
  5. Массіміліано Д. Россіні (Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 9 червня - 8 липня, 21 липня - 21 серпня
  6. Бертран Берш (Університет Лотарингії, Нансі, Франція) 11 червня -16 червня
  7. Крістіан фон Фербер (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 11 червня - 17 червня
  8. Мартін Вайгель (Університет Ковентрі, Великобританія) 13 червня -16 червня
  9. Райнгард Фольк (Університет Лінцу, Лінц, Австрія) 13 червня -17 червня
  10. Ральф Кенна (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 13 червня -17 червня
  11. Вольфгард Янке (Інститут теоретичної фізики, Ляйпціг, Німеччина) 13 червня -17 червня
  12. Генрік Крістіансен (Інститут теоретичної фізики, Ляйпціг, Німеччина) 13 червня -17 червня
  13. Тарас Яворський (Університет Ковентрі, Великобританія) 13 червня - 19 липня
  14. Кшиштоф Пілорц (Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 17 серпня - 7 вересня
  15. Яніс Брун (Університет Лотарингії, Нансі, Франція) 8 жовтня - 28 жовтня
  16. Стефано Скопа (Університет Лотарингії, Нансі, Франція) 8 жовтня - 28 жовтня

2016

  1. Юрій Козицький (Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 29 березня - 5 квітня, 24 серпня - 31 серпня
  2. Тарас Яворський (Університет Ковентрі, Великобританія) 14 квітня - 5 травня
  3. Нерсез Ананікян (Єреванський фізичний інститут, Єреван, Вірменія) 15 травня - 20 травня
  4. Віктор Доценко (Університет П'єра і Марії Кюрі, Париж, Франція) 15 травня - 22 травня, 4 вересня - 10 вересня
  5. Сергій Нечаєв (ЦНРС, Франція) 16 травня - 19 травня
  6. Вольфгард Янке (Інститут теоретичної фізики, Ляйпціг, Німеччина) 16 травня - 20 травня
  7. Мартін Вайгель (Університет Ковентрі, Великобританія) 16 травня - 20 травня
  8. Тьєрі Платіні (Університет Ковентрі, Великобританія) 16 травня - 20 травня, 5 вересня - 10 вересня
  9. Андржей Яриновський (Ягелонський Університет, Краків, Польща) 16 травня - 20 травня
  10. Рудольф Ганель (Віденський медичний університет, Відень, Австрія), 16 травня - 22 травня
  11. Міхаіл Тамм (Московський національний університет, Москва, Росія), 17 травня - 22 травня
  12. Зів Нутов (Відкритий університет Ізраїлю, Раанана, Ізраїль) 30 травня - 4 червня
  13. Крістіан фон Фербер (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 12 червня - 30 червня
  14. Робін де Регт (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 12 червня - 2 липня
  15. Авів Гібалі  (Інженерний коледж Орт Броде, Ізраїль) 11 липня - 15 липня
  16. Пьотр Пікута(Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 15 липня-15 серпня, 20 серпня - 20 вересня
  17. Аліна Каргол (Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 27 серпня - 26 вересня
  18. Бертран Берш (Університет Лотарингії, Нансі, Франція) 5 вересня - 9 вересня
  19. Олексій Васильєв (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Київ, Україна) 28 вересня
  20. Йоханес Бок  (Інститут теоретичної фізики, Ляйпціг, Німеччина) 24 жовтня - 19 грудня

2015

  1. Ґлєб Ошанін (ЦНРС, Франція) 23-28 січня
  2. Віктор Доценко (Університет П'єра і Марії Кюрі, Париж, Франція)  6-11 лютого
  3. Юрій Козицький (Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 8-15 березня, 24 серпня - 3 вересня
  4. Антоніо Скала (Інститут складних систем, ЦНР Італія, Лондонський Iнститут математичних наук, Англія) 4-10 травня 
  5. Бернат Коромінас-Мурта (Віденський медичний університет, Відень, Австрія), 4-10 травня 
  6. Богдан Лев (Інститут теоретисної фізики ім. М.М.Боголюбова, Київ, Україна), 5-7 травня
  7. Пьотр Пікута  (Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 15 липня-15 серпня
  8. Робін де Регт (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 3-27 листопада
  9. Джозеф Xосе (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 3-27 листопада

2014

  1. Крістіан фон Фербер (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 17 - 31 січня, 5-9 травня
  2. Бертран Берш (ЦНРС, Франція) 28 -31 січня
  3. Ґлєб Ошанін (ЦНРС, Франція) 23-27 лютого, 2-7 липня, 24-29 вересня, 31 жовтня- 3 листопада
  4. Віктор Доценко (Університет П'єра і Марії Кюрі, Париж, Франція) 30 квітня -10 травня, 30 липня - 4 серпня, 6-11 листопада
  5. Тарас Яворський(Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 24 квітня - 31 травня
  6. Юрій Козицький (Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 10-20 серпня, 15-22 вересня
  7. Райнгард Фольк (Університет Лінцу, Лінц, Австрія) 6-10 жовтня
  8. Фіана Якобсон (ОРТ Брауде коледж, Ізраїль) 30 вересня - 4 жовтня
  9. Девід Шойхет (ОРТ Брауде коледж, Ізраїль) 30 вересня - 4 жовтня
  10. Марк Елін (ОРТ Брауде коледж, Ізраїль) 30 вересня - 4 жовтня

2013

  1. Крістіан фон Фербер (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 31  березня - 7 квітня
  2. Драґі Каревскі(Університет Нансі, Нансі, Франція) 27-31 травня
  3. Ральф Кенна (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 27 травня - 1 червня
  4. Домінік Муана (Університет П'єра і Марії Кюрі, Париж, Франція) 27-31 травня
  5. Ідо Еліазар (Голонський інститут технологій, Ізраель) 27-30 травня
  6. Артем Аеров (Інститут Макса Планка, Штутгарт, Німеччина) 27-30 травня
  7. Ральф Мецлер (Потсдамський університет, Потсдам, Німеччина) 27-30 травня
  8. Ґлєб Ошанін (ЦНРС, Франція) 26-31 травня,1-7 серпня, 24-31 жовтня, 28 листопада - 2 грудня 
  9. Олег Васильєв (Інститут Макса Планка, Штутгарт, Німеччина) 19-31 травня
  10. Анна Бодрова (Московський державний університет ім. Ломоносова, Москва, РФ) 26-31 травня
  11. Джуліан Талбот (ЦНРС, Франція) 26-31 травня
  12. Микола Тасінкевич  (Інститут Макса Планка, Штутгарт, Німеччина) 27-31 травня
  13. Олексій Чечкін (Університет Потсдаму, Потсдам, Німеччина) 25-31 травня
  14. Віктор Доценко (Університет П'єра і Марії Кюрі, Париж, Франція) 27-31 травня
  15. Карлос Мейя-Монастеро (Технічний університет Мадриду, Мадрид, Іспанія) 27-31 травня
  16. Міхаіл Тамм (Московський державний університет ім. Ломоносова, Москва, РФ27-31 травня
  17. Німа Фарахманд-Бафі  (Інститут Макса Планка, Штутгарт, Німеччина) 27 травня- 1 червня
  18. Анастасія Аніщенко (Університет Фрайбурга, Фрайбург, Німеччина) 18 вересня – 18 жовтня
  19. Джуліан Гельфферіх (Університет Фрайбурга, Фрайбург, Німеччина) 6 листопада – 6 грудня
  20. Бертран Берш (Університете Лорейну, Нансі, Франція) 28-31 грудня

 
 

2012

  1. Крістіан фон Фербер (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 6-15 лютого, 25 червня - 6 липня
  2. Юрій Козицький (Університет Марії Склодовської-Кюрі, Люблін, Польща) 10-11 квітня, 13-15 грудня
  3. Гелена Запольськ(Університет Руану, Руан, Франція) 21 -25 травня
  4. Микола Тасінкевич  (Інститут Макса Планка, Штутгарт, Німеччина) 21 травня – 4 червня
  5. Райнгард Фольк (Університет Лінцу, Лінц, Австрія) 28 червня - 3 липня
  6. Ральф Кенна (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 2-12 липня
  7. Бертран Берш (ЦНРС, Франція) 2-6 липня
  8. Ґлєб Ошанін (ЦНРС, Франція) 2-6 липня
  9. Анна Бодрова (Московський державний університет ім. Ломоносова, Москва, РФ) 2-6 липня
  10. Артем Аеров (Московський державний університет ім. Ломоносова, Москава, РФ) 2-6 липня
  11. Владимир Палюлін (Університет Потсдаму, Потсдам, Німеччина) 2-6 липня
  12. Олег Васильєв (Інститут Макса Планка, Штутгарт, Німеччина) 2-6 липня
  13. Адам Лоу (Інститут Макса Планка, Штутгарт, Німеччина) 2-6 липня
  14. Анна Марія Мацьолек (Інститут Макса Планка, Штутгарт, Німеччина) 2-6 липня
  15. Чіаго Маттос (Інститут Макса Планка, Штутгарт, Німеччина) 2-6 липня
  16. Джуліан Талбот (ЦНРС, Франція) 2-6 липня
  17. Мартін Вайґель (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 2-6 липня
  18. Елені Гітчінсон (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 2-6 липня
  19. Олексій Чечкін (Університет Потсдаму, Потсдам, Німеччина) 2-6 липня
  20. Ідо Еліазар (Голонський інститут технологій, Ізраель) 2-6 липня
  21. Міхаіл Тамм (Московський державний університет ім. Ломоносова, Москава, РФ2-6 липня
  22. Ніколас Фріке (Університет Лейпціга, Лейпціг, Німеччина) 3-13 липня
  23. Анастасія Аніщенко (Університет Фрайбурга, Фрайбург, Німеччина) 17 вересня – 17 жовтня

 

2011

  1. Крістіан фон Фербер (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 3-11 квітня
  2. Ґлєб Ошанін (ЦНРС, Франція) 4-8 квітня
  3. Ральф Кенна (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 3-11 квітня
  4. Бертран Берш (ЦНРС, Франція) 4-8 квітня
  5. Томаш Видро (ЦНРС, Франція) 4-8 квітня
  6. Паскаль Війо (ЦНРС, Франція) 4-8 квітня
  7. Подріґ МакКеррон (Університет Ковентрі, Ковентрі, Англія) 4-8 квітня
  8. Серж Ґалам (Центр досліджень в галузі прикладної епістемології, Париж, Франція) 11-15 квітня
  9. Катажина Шнайд-Верон (Вроцлавський Університет, Вроцлав, Польща) 11-15 квітня
  10. Юрій Козицький (Університет Марії Складовської-Кюрі, Люблін, Польща) 26-28 квітня

2010

  1. Францішек Сланіна (Інститут фізики АНЧР, Прага, Чехія) 13-15 квітня

 
<< головна сторінка лабораторії