Languages

  • English
  • Українська

Search

Syndicate

Syndicate content

Seminars of departments

Seminars of departments


Date Department Speaker Affiliation Presentation title
16.06.2009, Tue 15:00 Theory of model spin systems ст.н.с. Т. Верхоляк ICMP

Магнітні властивості s = 1/2 XX алмазного ланцюжка: наближення Йордана- Вігнера

10.06.2009, Wed 15:00 Statistical theory of condensed systems ст.н.с. Я. Ільницький ICMP

Фазові перетворення в полімерах та рідких кристалах: компютерне моделювання на різних просторово-часових масштабах (за матеріалами докторської дисертації)

19.05.2009, Tue 16:00 Quantum statistics Ю. Дубленич ICMP

Основні стани моделі граткового газу на трикутній гратці зі взаємодією перших і других сусідів та тричастинковою взаємодією найближчих сусідів

6.05.2009, Wed 14:00 Quantum statistics Олег Воробйов ICMP

Сильні короткосяжні кореляції в одновимірних іонних та протонних провідниках (за матеріалами кандидатської дисертації)

26.03.2009, Thu 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes Забуранний О.В. ICMP

Неермітовість і некомутативність в трансфер матриці DCSOS моделі

25.03.2009, Wed 15:30 Computer simulations of many-particle systems Nazarenko A.V. Bogoliubov ITP

Probability of the creation of extra dimensions in ultrarelativistic nuclear-nuclear collisions

27.02.2009, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes Ігнатюк В.В. ICMP

Про деякі моделі та підходи в задачах поверхневої дифузії

23.02.2009, Mon 15:00 Theory of model spin systems М. Максименко ICMP

Плоскозонний феромагнетизм у графенових нанострічках

11.02.2009, Wed 14:30 Computer simulations of many-particle systems Dubovik V.M. JINR

Quantum mechanics as effective theory of fictitious objects

9.02.2009, Mon 10:00 Theory of model spin systems А.С.Вдович ICMP

Термодинаміка та динамічні властивості водневозв'язаних сегнетоактивних матеріалів із конкуруючими короткосяжними взаємодіями (за матеріалами кандидатської дисертації)

23.01.2009, Fri 10:00 Theory of model spin systems М. Максименко ICMP

Термодинаміка моделі Хаббарда на деяких одновимірних гратках

21.01.2009, Wed 10:00 Statistical theory of condensed systems Проф. Б. Берш Університет Енрі Пуанкаре, Нансі, Франція

Вступ до дробового квантового ефекту Холла

16.01.2009, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes Бзовська І.С. ICMP

Вплив домішок на каталітичну реакцію окислення монооксиду вуглецю

13.01.2009, Tue 16:30 Theory of model spin systems М. Стецько Львівський національний університет ім. Івана Франка, кафедра теоретичної фізики

Одночастинкові квантові системи у просторі з деформованою алгеброю Гайзенберга

26.12.2008, Fri 15:00 Theory of model spin systems Держко О.В. ICMP

Структурні нестійкості квантових спінових ланцюжків з багатовузловими взаємодіями

19.12.2008, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes Соколов В.В. ICMP

Магнітна анізотропія та взаємодія між частинками у гранулярних магнетиках

17.12.2008, Wed 10:00 Quantum statistics проф. Ю.М. Височанський Проректор Ужгородського національного університету, директор НДІ фізики і хімії твердого тіла при УжНУ

Міжмодова і електрон-фононна взаємодія та особливості дипольного впорядкування у халькогенідних кристалах

12.12.2008, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes к.ф.-м.н. Забуранний О. ICMP

Метод ренорм-групи матриці густини для низьковимірних квантових систем

5.12.2008, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes к.ф.-м.н. Павленко Н.І. ICMP

Домішки хрому в залізі: електронна структура та магнітні властивості.

28.11.2008, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes Й.А. Гуменюк ICMP

Кінетична теорія сумішей густих газів з багатосходинковою взаємодією між частинками: пошук нормального розвязку