лого фестивалю науки
http://www.festival.nas.gov.ua
ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ
в Інституті фізики конденсованих систем
НАН України

Львів, вул. Свєнціцького, 1,
конференцзал

16-18 травня 2016 р.

 


Програма Фестивалю науки
в Інституті фізики конденсованих систем НАН України

 

16 травня, понеділок

День відкритих дверей в ІФКС НАН України
  Зустріч із учнівською та студентською молоддю, презентація  наукових підрозділів інституту, виставка публікацій ІФКС НАН України та науково-популярні лекції.

15:00 - 18:00 Дискусійний міждисциплінарний клуб за участю вчених, студентської молоді та усіх, хто має інтерес до науки
  (головуючий: чл.-кор. НАН України І.В.СТАСЮК)
 
  • Михайло Грушевський -- людина, історик, державний муж (Марія Магунь, директор Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові)
  • Медичні наслідки Чорнобильської аварії: погляд з 30-річної перспективи (доктор медичних наук, професор Борис Білинський)
  • Загальна теорія відносності: від створення до тріумфу (доктор фізико-математичних наук Володимир Пелих, заст. директора Інституту прикладних проблем механіки і математики ім.Я.С.Підстригача НАН України)
17-18 травня

10:00-18:00 Виставка публікацій і матеріалів, що ілюструють історію, наукові здобутки, міжнародні зв'язки та видавничу діяльність ІФКС НАН України.

До участі в цих заходах запрошуються студенти, учнівська молодь, молоді вчені та науковці інших установ, а також усі, хто цікавиться проблемами сучасної науки.