IX Всеукраїнська школа-семінар та Конкурс молодих вчених у галузі статистичної фізики і теорії конденсованої речовини - 2009

28 - 29 травня 2009 року в Інституті фізики конденсованих систем НАН України буде проходити IX Всеукраїнська школа-семінар та Конкурс молодих вчених у галузі статистичної фізики і теорії конденсованої речовини. Проведення Школи-семінару приурочене до 100-річчя від дня народження видатного вченого, одного з засновників українських шкіл теоретичної фізики і нелінійної механіки академіка М.М. Боголюбова та 40-річчя з часу заснування історично першого відділу ІФКС НАН України – відділу статистичної теорії конденсованих систем.

Метою конференційного заходу є надання трибуни молодим науковцям для представлення результатів своїх досліджень, обговорення їх і налагодження зв’язків з колегами по фаху з різних регіонів України. До участі в роботі школи-семінару запрошуються молоді науковці віком до 35 років, студенти, аспіранти. За матеріалами роботи Школи-семінару видається збірка тез доповідей, електронна версія якої доступна в мережі Інтернет. Учасники Школи-семінару матимуть нагоду почути розповіді про життєвий та творчий шлях академіка М.М. Боголюбова, а також цікаві лекції провідних українських вчених з актуальних питань теоретичної фізики і теорії конденсованого стану.

У рамках Школи-семінару буде проходити Конкурс молодих вчених на визначення кращих наукових робіт та здобуття індивідуальних премій. Критеріями оцінки робіт є цікаве і оригінальне представлення результатів, їх актуальність та наукова значимість.

Окрім наукових лекцій та доповідей учасники Школи-семінару матимуть чудову нагоду відчути дух старовинного міста Лева під час цікавої екскурсії містом та дружньої вечірки, організованих молодими науковцями Інституту.

Список документів, необхідних для участі у роботі Школи-семінару та/чи Конкурсу молодих вчених можна знайти на сайті:

http://www.icmp.lviv.ua/konkurs/

Робоча мова семінару – українська.


Ключові дати:
Реєстрація - до 30-го квітня.
Подання тез - до 10-го травня.

Адреса для контактів:
Рада молодих вчених
Інституту фізики конденсованих систем НАН України
вул. Свєнціцького, 1
79011 Львів, Україна

Електронна пошта: cys@icmp.lviv.ua
Тел: +38 0322 761978
Факс: +38 0322 761158