Розклад

Час Четвер
7 червня
Час П'ятниця
8 червня
08:00 - 08:50 Реєстрація    
08:50 - 11:00 Відкриття,
Запрошена лекція,
Доповіді: Конкурс, школа
09:00 - 11:00 Запрошена лекція,
Доповіді: Конкурс, школа
11:00 - 11:20 Кава 11:00 - 11:20 Кава
11:20 - 13:20 Запрошена лекція,
Доповіді: Конкурс, школа
11:20 - 13:15 Запрошена лекція,
Доповіді: Конкурс, школа
13:20 - 14:20 Обід 13:15 - 15:15 Обід
Засідання комітету
14:20 - 16:10 Запрошена лекція,
Доповіді: школа
16:10 - 16:30 Кава 15:15 - 16:30 Підбиття підсумків.
Нагородження переможців.
Загальна фотографія.
16:30 - 18:00 Доповіді: школа
18:20 Прогулянка Львовом (Екскурсія) 16:30 Неформальна зустріч
Час Четвер
7 червня
Час П'ятниця
8 червня

Програма

Час

7 червня, четвер

08:00 - 08:50

Реєстрація

 

08:50 - 09:00

 

 

09:00 - 09:50

 

09:50 - 10:10

10:10 - 10:30

10:30 - 10:45

10:45 - 11:00

Відкриття Вітальне слово організаторів

Мриглод І.М., ІФКС НАНУ, Львів

Головуючий:

Запрошена лекція

Jakubczyk P., UW, Warsaw, Poland

Доповіді

К* Паночко Г., ПК ЛНУ, Львів

К Гап'як І., КНУ, Київ

Ш* Добуш О., ІФКС НАНУ, Львів

Ш Красницька М., ІФКС НАНУ, Львів

11:00-11:20

Кава

 

 

11:20 - 12:10

 

12:10 - 12:30

12:30 - 12:50

12:50 - 13:05

13:05 - 13:20

Головуючий:

Запрошена лекція

Васильєв О.М., КНУ, Київ

Доповіді

К Лакуста М., ДФТІ, Київ

К Овчаров Р., КНУ, Київ

Ш Щур О., ІТФ НАНУ, Київ

Ш Добушовський Д., ІФКС НАНУ, Львів

13:20 - 14:20

Обід

 

 

14:20 - 15:10

 

15:10 - 15:25

15:25 - 15:40

15:40 - 15:55

15:55 - 16:10

Головуючий:

Запрошена лекція

Пацаган Т.М., ІФКС НАНУ, Львів

Доповіді

Ш Шубний В., КНУ, Київ

Ш Демчук Т., ІФКС НАНУ, Львів

Ш Тайстра Ю., ІППММ НАНУ, Львів

Ш Баліга В., ІФКС НАНУ, Львів

16:10 - 16:30

Кава

 

 

16:30 - 16:45

16:45 - 17:00

17:00 - 17:15

17:15 - 17:30

17:30 - 17:45

17:45 - 18:00

Головуючий:

Доповіді

Ш Гнатенко Х., ЛНУ, Львів

Ш Мельник І., ІФКС НАНУ, Львів

Ш Міщенко Ю., ІТФ НАНУ, Київ

Ш Гордійчук В., ІФКС НАНУ, Львів

Ш Шестопалко С., ІФКС НАНУ, Львів

Ш Гутак Т., ІФКС НАНУ, Львів

18:20

Екскурсія

8 червня, п’ятниця

 

 

09:00 - 09:50

 

09:50 - 10:10

10:10 - 10:30

10:30 - 10:45

10:45 - 11:00

Головуючий:

Запрошена лекція

Слюсаренко Ю.В., ІТФ НАНУ, Харків

Доповіді

К Дворниченко А., СДУ, Суми

К Мазур О., ІФГП НАНУ, Дніпро

Ш Татарин М., ЛНУ, Львів

Ш Шаповал Д., ІФКС НАНУ, Львів

11:00 - 11:20

Кава

 

 

11:20 - 12:10

 

12:10 - 12:30

12:30 - 12:45

12:45 - 13:00

13:00 - 13:15

Головуючий:

Запрошена лекція

Височанський Ю.М., УжНУ, Ужгород

Доповіді

К Пальчиков В., ІФКС НАНУ, Львів

Ш Кузьмак А., ЛНУ, Львів

Ш Горєв В., НТУДП, Дніпро

Ш Гайдуківська Х., ІФКС НАНУ, Львів

13:15 - 15:15

Обід

Засідання комітету

15:15 - 16:30

 

Підбиття підсумків

Нагородження переможців

Загальна фотографія

16:30

Неформальна зустріч

* К-конкурсна доповідь; Ш-коротка доповідь на школі.

Підтримка: