Дирекція та Рада молодих вчених ІФКС оголошують XXI Всеукраїнську школу-семінар і Конкурс молодих вчених зі статистичної фізики та теорії конденсованої речовини

Пряме посилання на конференцію в MS Teams

Школа-семінар дає можливість молодим науковцям отримати досвід представлення результатів власних досліджень та познайомитись з іншими актуальними проблемами статистичної фізики у дискусіях за участі провідних спеціалістів. За матеріалами роботи Школи-семінару видається збірка тез доповідей.

XXI Всеукраїнська школа-семінар буде присвячена 120-річчю з дня народження відомого німецього фізика-теоретика та одного з творців квантової механіки Вернера Гейзенберга (1901-1976)

У рамках Школи-семінару відбуватиметься Конкурс на здобуття індивідуальних премій за кращі наукові роботи та виступи.

В програмі:

  • Запрошені лекції провідних науковців у галузі статистичної фізики та теорії конденсованої речовини
  • Доповіді учасників конкурсу
  • Короткі повідомлення молодих дослідників

Різноманітна культурно-розважальна частина сприяє особистому знайомству з колегами за фахом і можливості ширших критичних дискусій.

До участі в роботі школи-семінару запрошуються молоді науковці віком до 35 років, студенти, аспіранти.

Список документів, необхідних для участі у роботі Школи-семінару та/чи Конкурсу молодих вчених можна знайти в Положенні.

Робоча мова семінару – українська.


Конференція відбувається за підтримки Львівського конференц-бюро та дофінансовується в рамках програми «Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові».


Ключові дати:
Реєстрація та подання тез продовжено – до 1-го жовтня 2021 року.

Підтримка: