Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що у зв'язку з ситуацією, яка спричинена епідемією COVID-19 в Україні, час проведення ХХ Всеукраїнської школи-семінару та Конкурсу молодих вчених зі статистичної фізики та теорії конденсованої речовини перенесено на 15-16 жовтня 2020 р. Отож, у Вас все ще є шанс приєднатися до нашого зібрання.

Подія відбуватиметься у онлайн-форматі на платформі MS Teams!!!Деталі щодо доступу до відеоконференції будуть розіслані учасникам подіїна початку жовтня.

Дирекція та Рада молодих вчених ІФКС оголошують XX Всеукраїнську школу-семінар і Конкурс молодих вчених зі статистичної фізики та теорії конденсованої речовини

Школа-семінар дає можливість молодим науковцям отримати досвід представлення результатів власних досліджень та познайомитись з іншими актуальними проблемами статистичної фізики у дискусіях за участі провідних спеціалістів. За матеріалами роботи Школи-семінару видається збірка тез доповідей.

XX Всеукраїнська школа-семінар буде присвячена 120-річчю з дня народження відомого німецього фізика Ернста Ізінга (1900-1998).

У рамках Школи-семінару відбуватиметься Конкурс на здобуття індивідуальних премій за кращі наукові роботи та виступи.

В програмі:

  • Запрошені лекції провідних науковців у галузі статистичної фізики та теорії конденсованої речовини
  • Доповіді учасників конкурсу
  • Короткі повідомлення молодих дослідників

Різноманітна культурно-розважальна частина сприяє особистому знайомству з колегами за фахом і можливості ширших критичних дискусій.

До участі в роботі школи-семінару запрошуються молоді науковці віком до 35 років, студенти, аспіранти.

Список документів, необхідних для участі у роботі Школи-семінару та/чи Конкурсу молодих вчених можна знайти в Положенні.

Робоча мова семінару – українська.


Ключові дати:
Реєстрація та подання тез продовжено – до 30-го вересня 2020 року.

Підтримка: