Використання ВО Multiscale у 2014 році (EGI)

 

Наближається кінець 2014 року - пора, щоб робити підсумки.

Перш за все, хотілося б зазначити, що незважаючи на всі проблеми в нашій країні, ми плідно попрацювали. Виконано було багато задач, опубліковано низку добрих статтей, зроблено виступи на самінарах і конференціях. Вже можна констатувати, що ресурси кластера ІФКС використовуються інтенсивно і з користю.

По-друге, кластер ІФКС, будучи учасником українського сегменту Європейського гріду (EGI), почав активно моніторитися і статистика про його використання збирається поряд із іншими грід-сайтами Європи. Таким чином, тепер можна побачити, як ми інтенсивно працюємо, відвідавши сайт аккаунтінгової системи EGI http://accounting.egi.eu.
Хочу поділитися діаграмою використання грід-ресурсів кластерів українського сегменту (див. рис.)
Тут можна побачити, який CPU time було використано на розрахунки у ВО Multiscale порівняно із іншими ВО, що використовувались в українськогому сегменті (NGI_UA) впродовж 2014 року (дані станом на 12/12/2014, multiscale - рожевий сектор). Слід зазначити, що 97% розрахунків у ВО Multiscale виконувались саме на кластері ІФКС. За решта 3% хочемо подякувати нашим партнерам - Інституту електронної фізики та Інституту прикладних проблем механіки і математики, які підтримують нашу ВО своїми ресурсами, що дозволяє дещо розвантажити наш кластер в пікові періоди.

Бажаю нам всім подальшої успішної роботи і плідної співпраці,

Тарас Пацаган,
системний адміністрато кластера ІФКС і ВО Multiscale.

Tags: