Languages

  • English
  • Українська

Search

Syndicate

Syndicate content

All seminars

All seminars


Date Department Speaker Affiliation Presentation title
26.02.2009, Thu 10:00 ICMP С.І. Вакарчук

Суперсиметрія електрона в магнітному полі (за матеріалами кандидатської дисертації)

23.02.2009, Mon 15:00 Theory of model spin systems М. Максименко ICMP

Плоскозонний феромагнетизм у графенових нанострічках

19.02.2009, Thu 10:00 ICMP П.П. Костробій Зав. кафедри прикладної математики Національного університету “Львівська політехніка”

Реакційно-дифузійні процеси в системах з поверхнею поділу “метал-газ”: квантово-статистичний опис (за матеріалами докторської дисертації)

12.02.2009, Thu 10:00 ICMP м.н.с. В.О. Узунова Інститут фізики НАНУ, Київ

Представлення густини пружного заряду в теорії колоїдної взаємодії в нематичному рідинному кристалі

11.02.2009, Wed 14:30 Computer simulations of many-particle systems Dubovik V.M. JINR

Quantum mechanics as effective theory of fictitious objects

9.02.2009, Mon 10:00 Theory of model spin systems А.С.Вдович ICMP

Термодинаміка та динамічні властивості водневозв'язаних сегнетоактивних матеріалів із конкуруючими короткосяжними взаємодіями (за матеріалами кандидатської дисертації)

23.01.2009, Fri 10:00 Theory of model spin systems М. Максименко ICMP

Термодинаміка моделі Хаббарда на деяких одновимірних гратках

22.01.2009, Thu 10:00 ICMP Й. Гуменюк ICMP

Кінетична теорія багатосортних систем з багатосходинковою взаємодією між частинками. Пошук нормального розв’язку

21.01.2009, Wed 10:00 Statistical theory of condensed systems Проф. Б. Берш Університет Енрі Пуанкаре, Нансі, Франція

Вступ до дробового квантового ефекту Холла

16.01.2009, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes Бзовська І.С. ICMP

Вплив домішок на каталітичну реакцію окислення монооксиду вуглецю

15.01.2009, Thu 16:00 ICMP проф. І.О. Анісімов Декан радіофізичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка

Формування дисипативних структур при збудженні області локального плазмового резонансу модульованим електронним пучком.

13.01.2009, Tue 16:30 Theory of model spin systems М. Стецько Львівський національний університет ім. Івана Франка, кафедра теоретичної фізики

Одночастинкові квантові системи у просторі з деформованою алгеброю Гайзенберга

26.12.2008, Fri 15:00 Theory of model spin systems Держко О.В. ICMP

Структурні нестійкості квантових спінових ланцюжків з багатовузловими взаємодіями

25.12.2008, Thu 10:00 ICMP проф. Б.О. Іванов ІМаг НАН України і Міносвіти України

Стани квантового спінового нематика

19.12.2008, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes Соколов В.В. ICMP

Магнітна анізотропія та взаємодія між частинками у гранулярних магнетиках

18.12.2008, Thu 10:00 ICMP проф. О.М. Браун Інститут фізики НАН України

Фізичні механізми приграничного тертя

17.12.2008, Wed 10:00 Quantum statistics проф. Ю.М. Височанський Проректор Ужгородського національного університету, директор НДІ фізики і хімії твердого тіла при УжНУ

Міжмодова і електрон-фононна взаємодія та особливості дипольного впорядкування у халькогенідних кристалах

12.12.2008, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes к.ф.-м.н. Забуранний О. ICMP

Метод ренорм-групи матриці густини для низьковимірних квантових систем

11.12.2008, Thu 10:00 ICMP проф. Ю.М. Ямпольський Зав. відділом «радіофізики геокосмосу» РІ НАН України

Сучасні проблеми фізики геокосмосу

5.12.2008, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes к.ф.-м.н. Павленко Н.І. ICMP

Домішки хрому в залізі: електронна структура та магнітні властивості.