Languages

  • English
  • Українська

Search

Syndicate

Syndicate content

All seminars

All seminars


Date Department Speaker Affiliation Presentation title
19.02.2008, Tue 11:00 Quantum statistics Ю. Дубленич ICMP

Несумісні конфігурації основного стану та фазові переходи першого роду. Приклад трикутної ґратки

18.02.2008, Mon 15:00 Theory of solutions м.н.с. С.Глушак ICMP

Вплив полідисперсності на рівноважні властивості колоїдних та полімерних систем

12.02.2008, Tue 10:30 Theory of model spin systems д.ф.-м.н. Держко О. ICMP

Низькотемпературна термодинаміка і магнітні властивості моделі Хаббарда для деякого класу граток у різних вимірностях простору

11.02.2008, Mon 16:00 ICMP Prof. G.Ruocco Dipartimento di Fisica, Universita' di Roma "La Sapienza"

High frequency collective excitations in liquid water

8.02.2008, Fri 11:00 Quantum statistical theory of catalytic processes Бзовська І.С. ICMP

Кінетичні коливання в каталітичній реакції окислення СО: огляд моделей

7.02.2008, Thu 10:00 ICMP докт.ф.-м.н. Держко О. ICMP

Динамічні властивості спін – ½ XY ланцюжка з тривузловими взаємодіями

24.01.2008, Thu 10:00 ICMP м.н.с. К.В. Григоришин Інститут теоретичної фізики ім.. М.М. Боголюбова, відділ синергетики

Кластероутворення у самогравітуючих системах ( за матеріалами кандидатської дисертації )

10.01.2008, Thu 10:00 ICMP С.І. Сороков , Р.Р. Левицький, А.С. Вдович ICMP

Термодинаміка і релаксаційна динаміка протонних стекол

15.11.2007, Thu 10:00 ICMP ст.н.с. О.В.Пацаган ICMP

Статистична теорія багатокомпонентних сумішей: фазові переходи і критична поведінка ( За матеріалами докторської дисертації )

8.11.2007, Thu 10:00 ICMP Prof. B.Hilczer Institute of Molecular Physics Polish Acad. Sci.,Poznan, Poland

Structural relaxation in some protonic conductors

18.10.2007, Thu 10:00 ICMP Prof. James K. Freericks Georgetown University, Washington, DC

Nonequilibrium dynamical mean-field theory: from strongly correlated materials to ultracold atoms

8.10.2007, Mon 10:00 Theory of model spin systems О. Баран ICMP

Термодинамічні властивості магнетика KEr(MoO4)2. Spin-3/2 модель Блюма-Капеля.

4.10.2007, Thu 10:00 ICMP Prof. Dr. Bertrand Berche University Henri Poincare, Nancy, France

Does there exist any Anderson mechanism for spin transport?

24.09.2007, Mon 10:00 Theory of model spin systems Б.Лісний ICMP

Регулярнозмінний ланцюжок Ізинга-Гайзенберга. Метод декораційно-ітераційного перетворення.

20.09.2007, Thu 10:00 ICMP T. Sokolovska Chemistry Department, University of British Columbia, Vancouver, Canada, ICMP of NAS of Ukraine, Lviv

Forces and structures in nematic colloids

14.09.2007, Fri 16:00 Quantum statistical theory of catalytic processes к.ф.-м.н. Павленко Н.І. ICMP

СО-активаторна модель реконструкції поверхні Pt(100): локальні мікроструктури та хімічна турбулентність

14.09.2007, Fri 11:00 Computer simulations of many-particle systems Duviryak A. ICMP

Fokker-type potential model of mesons

13.09.2007, Thu 10:00 ICMP н.с. Р. Соколовський Університет Британської Колумбії, м. Ванкувер, Канада, ІФКС НАН України, м. Львів, Україна

Вивчення переходу від молекулярної до гідродинамічної дифузії методом молекулярної динаміки

6.09.2007, Thu 10:00 ICMP н.с. Павленко Н.І. ICMP

Вплив електронно-іонних реконструкцій поверхонь та інтерфейсів на властивості складних систем з перехідними металами

30.08.2007, Thu 10:00 ICMP Prof. J. Stolze Dortmund University, Germany

Models for decoherence of quantum bits