Languages

  • English
  • Українська

Search

Syndicate

Syndicate content

Seminars of departments

Seminars of departments


Date Department Speaker Affiliation Presentation title
15.12.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems В. Блавацька ICMP

Далекосяжні кореляції. Критерій важливості кореляцій

14.12.2010, Tue 11:00 Quantum statistics Ю. Дубленич ICMP

Континуум основних станів у моделях ґраткового газу на трикутній гратці

10.12.2010, Fri 11:00 Quantum statistics О. Менчишин ICMP

Діаграмні ряди для кореляторів "струм-струм" в моделі жорстких бозонів

8.12.2010, Wed 15:00 Statistical theory of condensed systems ст.н.с. З. Усатенко ICMP

Профілі густини мономерів для полімерних ланцюжків в обмежених поверхнями середовищах

8.12.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems В. Пальчиков ICMP

Scale-free and small-world effects in complex networks

7.12.2010, Tue 11:00 Quantum statistics В. Краснов ICMP

Спектр псевдоспін-електроннної моделі

1.12.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems О. Капікранян ICMP

Статистика впорядкування за рангом і важкі хвости

30.11.2010, Tue 11:00 Quantum statistics проф. Романюк М.О. Львівський національний університет ім. Ів. Франка

Кристалофізика і кристалооптика (фізичний практикум)

24.11.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems Вікторія Блавацька ICMP

Фрактали і мультифрактали

19.11.2010, Fri 13:00 Theory of model spin systems М. Топілко ICMP

Магнітокалоричний ефект в одновимірних феромагнетиках

17.11.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems Олеся Мриглод ICMP

Степеневі закони розподілу

16.11.2010, Tue 11:30 Quantum statistics Т. С. Мисакович ICMP

Дослідження адсорбції Cu на поверхні Si (001) на основі кластерних моделей

10.11.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems М. Дудка ICMP

Великі відхилення у сумі змінних зі степеневими законами розподілу

9.11.2010, Tue 16:00 Quantum statistics О. Гера ICMP

Функції Гріна моделі Бозе-Фермі-Хаббарда в наближенні типу сплаву

3.11.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems Христина Гайдуківська

Суми випадкових змінних, випадкові блукання і центральна гранична теорема

2.11.2010, Tue 16:00 Quantum statistics О. Воробйов ICMP

Сильноскорельований двовимірний протонний провідник: підхід на основі статистики Фермі

29.10.2010, Fri 11:00 Quantum statistics О. Матвєєв ICMP

Дослідження непружного розсіяння світла в сильноскорельованих системах в методі динамічного середнього поля (за матеріалами кандидатської дисертації)

27.10.2010, Wed 16:00 Theory of model spin systems О. Держко ICMP

Деформівні спін-1/2 ланцюжки. Спін-1/2 ланцюжки Гайзенберга-Ізинга

22.10.2010, Fri 11:00 Quantum statistics Р.Я. Стеців, О.А. Воробйов ICMP

Діаграми стану одновимірного провідника Паулі

15.10.2010, Fri 12:30 Quantum statistics О. Величко ICMP

Фазові діаграми для моделей типу ґраткового бозе-газу