Languages

  • English
  • Українська

Search

Syndicate

Syndicate content

Seminars of departments

Seminars of departments


Date Department Speaker Affiliation Presentation title
10.06.2008, Tue 11:00 Quantum statistics І. Дулепа ICMP

Енергетичний одночастинковий спектр та фазовий перехід у іонному провіднику Паулі

3.06.2008, Tue 11:00 Quantum statistics Ю. Дубленич ICMP

Чортові сходи в моделях ґраткового газу на трикутній гратці

29.05.2008, Thu 12:00 Quantum statistics О.Гера ICMP

Термодинаміка та енергетичний спектр асиметричної моделі Хаббарда в теорії динамічного середнього поля (за матеріалами кандидатської дисертації)

28.05.2008, Wed 16:00 Theory of nonequilibrium processes С. Глушак ICMP

Вплив полідисперсності на рівноважні властивості колоїдних та полімерних систем (за матеріалами кандидатської дисертації)

27.05.2008, Tue 11:00 Quantum statistics О. Величко ICMP

Термодинамічні та діелектричні властивості інтеркальованого літієм анатазу в рамках ґраткової моделі

23.05.2008, Fri 11:00 Computer simulations of many-particle systems Duviryak A. ICMP

2-body Dirac oscillators & light meson spectra

22.05.2008, Thu 12:00 Quantum statistics Стеців Р. ICMP

Зарядово модульованi фази в квазiодновимiрних структурах з водневими зв'язками

21.05.2008, Wed 15:30 Computer simulations of many-particle systems Duviryak A. ICMP

On the black holes popularly: classical and quantum aspects

20.05.2008, Tue 11:00 Quantum statistics А. Швайка ICMP

Спектральна функція f-електронів для моделі Фалікова-Кімбала і дискретний підхід Вінера-Гопфа

13.05.2008, Tue 11:00 Quantum statistics О. Фаренюк ICMP

Дослідження зонної структури моделі Фалікова-Кімбала з корельованим переносом

8.05.2008, Thu 12:00 Quantum statistics О. Воробйов ICMP

Енергетичний спектр скінченних одновимірних кластерів з іонною та протонною провідністю

6.05.2008, Tue 12:00 Quantum statistics О.Матвєєв ICMP

Нерезонансне розсіяння Х-променів у зарядововпорядкованій фазі моделі Фалікова-Кімбала

6.05.2008, Tue 10:30 Theory of model spin systems А. Андрусик ICMP

Статистичні та динамічні властивості сегнетової солі одержані в рамках моделі Міцуї з тунелюванням та пєзоелектричною взаємодією

24.04.2008, Thu 11:30 Statistical theory of condensed systems д.ф.-м.н. М.В.Шовгенюк ICMP

Новий кольоровий простір ICaS на основі перетворення Хартлі

22.04.2008, Tue 10:30 Theory of model spin systems О. Держко ICMP

Ланцюжок Ізінга-Гайзенберга

15.04.2008, Tue 10:00 Theory of model spin systems Сороков С.І., Левицький Р.Р., Вдович А.С. ICMP

Термодинаміка і релаксаційні властивості протонних стекол. Експеримент і теорія. Частина 2.

11.04.2008, Fri 10:00 Quantum statistics Т. Мисакович ICMP

Теоретичний опис інтеркальованих металами напівпровідникових кристалів

8.04.2008, Tue 10:30 Theory of model spin systems Сороков С.І., Левицький Р.Р., Вдович А.С. ICMP

Термодинаміка і релаксаційні властивості протонних стекол. Експеримент і теорія. Частина 1.

4.04.2008, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes д.ф.-м.н., проф. Токарчук М.В. ICMP

Нерівноважний статистичний оператор в узагальненій гідродинаміці рідин

25.03.2008, Tue 10:30 Theory of model spin systems А. Андрусик ICMP

Дослідження фазового переходу в кристалах типу KDP з перших принципів. Огляд статей. Частина I.